Proszę czekać...

Wczytywanie

Aluminiowo-poliuretanowe koła do dzieży

Zapewnienie odpowiedniej mobilności sprzętów podczas produkcji jest kluczową kwestią, która może ogromnie wpłynąć na wydajność. W Colson przygotowaliśmy dla Państwa specjalistyczne koła do dzieży, znajdujące zastosowanie w piekarniach.

Proponowane przez nas koła występują z mocowaniami na średnie udźwigi do 500 kg na zestaw i duże udźwigi Intensive Use do 1000 kg. Koła do dzieży aluminiowo-poliuretanowe to świetny wybór do piekarni, ponieważ nie zarysowują powierzchni, odporne są na działanie różnorodnych substancji chemicznych, zapewnią wygodne i bezpieczne przemieszczenie, a dodatkowo gwarantuje cichą pracę.

Oferujemy zestawy z trzema rodzajami kół aluminiowo-poliuretanowymi:

Zastosowanie kół to zmniejszenie czasu potrzebnego na ręczne przenoszenie dzieży, możliwość szybszej realizacji zamówień, a także zmniejszenie fizycznego obciążenia dla załogi.

Nie wiedzą Państwo, jaki produkt będzie najodpowiedniejszy? Z przyjemnością pomożemy! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnym w zakładce “Doradca techniczny” bądź prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Gwarantujemy, że wspólnie znajdziemy produkt spełniający Państwa wymagania i potrzeby!

  • Łożysko ślizgowe
  • Łożysko igiełkowe
  • Łożysko kulkowe
  • Podwójne łożysko kulkowe
  • Podwójne łożysko stożkowe
YouTube
Facebook