Proszę czekać...

Wczytywanie

Koła medyczne i zestawy kołowe medyczne

W przypadku wózków i sprzętu wykorzystywanego w szpitalach, przychodniach czy innych placówkach ochrony zdrowia niezwykle ważna jest najwyższa możliwa wytrzymałość poszczególnych elementów. Należy zapewnić płynne transportowanie urządzeń medycznych czy łóżek z pacjentami. Poniżej prezentujemy katalog artykułów naszej marki Rhombus Rollen, znanej i cenionej na światowym rynku medycznym. Produkujemy niezawodne koła do branży medycznej – łóżek szpitalnych czy aparatury.

Poniżej prezentujemy katalog produktów medycznych Rhombus Rollen.

Rhombus Rollen to istniejąca od lat solidna i uznana na całym świecie marka produkująca koła i zestawy kołowe do branży medycznej.


 

Rhombus - Medyczne koła i zestawy kołowe

koła medyczne Rhombus Colson

Od 2009 roku Rhombus Rollen jest częścią międzynarodowej grupy Colson Group. Colson Polska jest jedynym dystrybutorem oryginalnych kół medycznych i zestawów medycznych Rhombus Rollen w Polsce. 


 

  • Łożysko ślizgowe
  • Łożysko igiełkowe
  • Łożysko kulkowe
  • Podwójne łożysko kulkowe

Zestawy kołowe i koła medyczne wykonane z solidnych materiałów – stali nierdzewnej, gumy termoplastycznej czy niezwykle wytrzymałych tworzyw sztucznych.

Oferowane przez nas medyczne zestawy kołowe świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku transportowania łóżka szpitalnego, jak również różnego rodzaju sprzętu medycznego. Odpowiednie mocowanie kółka bowiem gwarantuje dopasowanie do większości konstrukcji, dostępnych na naszym rynku.

Krótka instrukcja jak dobrać mocowania w zestawach medycznych tutaj.

YouTube
Facebook