Proszę czekać...

Wczytywanie

Koła, kółka meblowe

Firma Global Castors jest częścią rodziny Colsona od 1999 roku. Global wytwarza szeroką gamę zestawów meblowych z podwójnymi kołami z przeznaczeniem do biur, wystaw sklepowych, stanowisk telewizyjnych i wielu innych. Nasze koła meblowe i kółka meblowe są obecnie wykorzystywane przez czołowych producentów mebli wysokiej jakości. Nic zresztą dziwnego – w końcu jeśli chodzi o koła meblowe jesteśmy prawdziwymi fachowcami.

Proponujemy Państwu rozwiązania wygodne i bezpieczne, ułatwiającą codzienną pracę i nie doprowadzające do zniszczeń podłóg. Nasze zestawy kołowe do mebli są gumowane, dzięki czemu nie rysują powierzchni, nie ślizgają się i zapobiegają upadkom. Dostępne są modele wyposażone w hamulec, a także bez niego.

Koła meblowe oferowane przez nas można wykorzystać przy produkcji krzeseł biurowych, ruchomych stolików i wielu innych elementów wyposażenia, przy których istotna jest ich mobilność.

  • Łożysko ślizgowe
  • Łożysko igiełkowe
  • Łożysko kulkowe
  • Podwójne łożysko kulkowe
  • Podwójne łożysko stożkowe

JESTEŚMY OTWARCI NA NOWE PROJEKTY

Dla Państwa wygody pakowane komplety zestawów meblowych sprzedawane są w woreczkach plastikowych. Jednakże, w przypadku zainteresowania większymi ilościami lub w przypadku specjalnych projektów, bardzo prosimy o kontakt z naszą firmą, a dostarczymy kółka meblowe w innej formie. Proszę nam zaufać, że jesteśmy w stanie zaoferować zestawy, które spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.

YouTube
Facebook