Proszę czekać...

Wczytywanie

Wyszukiwarka gumowych i metalowych kół transportowych


Wyszukaj

Colson jest obecny w Polsce na rynku od 2002 roku. W tym czasie udało nam się doskonale zrozumieć oczekiwania klientów i dostosować do nich nasze standardy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystkie dostępne koła transportowe, zarówno kółka metalowo-gumowe, tworzywowo-gumowe, z tworzyw sztucznych jak i rolki powinny być wygodnie skatalogowane, a ich zamówienie szybkie.

Właśnie dlatego zbudowaliśmy przejrzystą wyszukiwarkę produktów, w której każdy bez trudu odnajdzie interesujące go zestawy kołowe według parametrów takich jak: średnica koła, materiał bieżnika, rodzaj łożyska, udźwig i szerokość bieżnika.

Dla osób operujących kodami naszych kół i zestawów kołowych, dostępna jest opcja wyszukiwania po kodzie produktu lub jego części. Wyszukiwarka przeniesie na wybraną stronę z opisem i specyfikacją wybranego koła transportowego.

Jeśli jednak i na to szkoda Państwu czasu – wystarczy się z nami skontaktować, a my pomożemy Państwu dobrać odpowiednie produkty.Informacje o produktach z tej kategorii uzyskasz w naszym dziale sprzedaży - kontakt

YouTube
Facebook